Беклайти у Запоріжжі

Розміщення беклайтів у Запоріжжі

Беклайт – це сучасна міська рекламна конструкція. За своєю суттю він є «старшим братом» сітілайта, відрізняючись насамперед розмірами. Беклайт - це рекламний носій у вигляді короба середніх розмірів з внутрішнім підсвічуванням, що зазвичай розташовується на жвавих вулицях міста. Габарити беклайта значно менші ніж у білборда та призматрона, проте більші ніж у сітілайтів. Особливість беклайта криється у назві "бек" (англ. back = задня сторона) "лайт" (англ. light = світло), ці конструкції завжди мають двостороннє підсвічування, чим вигідно доповнюють міські пейзажі.

Розміри постерів беклайта стандартні та складають 2.7х3.7 м. (ширина 2.7 метрів, висота 3.7 метрів). Висота конструкції з урахуванням нижньої частини конструкції складає близько 4 метрів.

Важливо пам'ятати, що при розміщенні рекламного сюжету на беклайтах, так само як і на інших носіях, законодавством України накладаються обмеження щодо рекламованої продукції та тематики сюжету, що розміщується.

Беклайти основні переваги:

  • Розташування в центральних та найбільш жвавих районах міста: завдяки своїм помірним розмірам беклайти можуть бути встановлені на центральних жвавих вулицях міста. Типовим місцем розташування беклайтів є тротуарна частина біля зупинок, а також центральні перехрестя міста.
  • Постійне вечірнє та нічне підсвічування: своїм стильним дизайном та постійним вечірнім підсвічуванням, беклайт завжди вигідно виділяється у міському пейзажі та привертає до себе увагу.
  • Ефективний вплив на транспортні та пішохідні потоки: завдяки якісному банерному матеріалу, на якому проводиться друк , двусторонньому підсвічуванню , а також близькому розташуванню до пішохідних та транспортних потоків, беклайти завжди надають виправданий ефективний вплив.

Як вже згадувалося вище, друк постера для беклайта здійснюється на якісному банерному матеріалі bannerFlex. Цей надійний матеріал забезпечить довгий термін експлуатації та високу якість відображення рекламного сюжету на постері.

З питань виробництва та розміщення реклами на беклайтах міста Запоріжжя звертайтесь у відділ продажу нашої компанії.

 

Фотографії беклайтів у Запоріжжі: