Білборди бігборди Запоріжжя: реклама на білбордах

Реклама на білбордах (бігбордах) у Запоріжжі

Білборди, їх також називають бігбордами, це класичний і найпоширеніший вид конструкцій, що використовується у зовнішній рекламі. Найчастіше, білборди являють собою металеві конструкції , розміщені на бетонному монолітному фундаменті.

Призми, повна назва призматрон – сучасні рекламні конструкції, лицьова площина являє собою поверхню, що складається з вертикальних тригранних призм (звідціля і пішла назва конструкції). У кожну грань призми встановлюється ламель з наклейоною смугою рекламного сюжету. Через заданий проміжок часу призма обертається, та і з сукупності ламелей формується готове рекламне зображення.

Стандартні розміри білборду та призматрону становлять: 6х3 м (ширина 6 метрів, висота 3 метри).

Слід памятати, що при розміщенні рекламного сюжету на білбордах , законодавством України накладаються обмеження щодо рекламованої продукції та тематики сюжету , що розміщується.

Білборди (бігборди) основні переваги

  • рекламний сюжет розміщується на великій площі 18 кв.метрів: такий розмір рекламного щита цілком достатній, щоб акцентувати увагу на остновній рекламній інформації, а також відобразити другорядну допоміжну додаткову інформацію;
  • широка географія розміщення: простота обслуговування дозволяє встановлювати такі констукції практично в будь-яких районах міста і на транспортних магістралях. Тому, саме білборди можуть задовольняти найвибагливіші та найспецифічніші вимоги до географії розміщення клієнта;
  • рекламний сюжет на білборді має 100% пріорітет відображення: на відміну від призматронів, на яких за рахунок руху ламелей можуть відображатися різні сюжети, білборд відображає лише один рекламний сюжет протягом усього часу розміщення;
  • але, не слід забувати, що навпаки, на призі обертання ламелей привертає додаткову увагу споживачів та виглядає дуже ефектно.

Слід зазначити, що більшість білбордів та призм мають вечірнє та нічне освіщення. Однак, є конструкції і без освітлення, це обумовлено технічною можливістю електрофікації. Сітка розміщення містить інформацію про наявність освітлення на кожному конкретному носії.

Билборды Запорожья на карте города

В розділі Рекламні площини вы завжди можете ознайомитись з широкою пропозицією білбордів і призматронів у Запоріжжі

Фотографіх білбордів у Запоріжжі: