Сітілайти у Запоріжжі

Розміщення сітілайтів у Запоріжжі

Сітілайти – це сучасний міський вид зовнішньої реклами. Сітілайт є порівняно невеликою рекламною конструкцією, що зазвичай, розташовується на тротуарній зоні недалеко від проїзджої частини і пішохідних маршрутів. Особливість сітілайтів криється в самій назві «сіті» (англ. city = місто) «лайт» (англ. light = світло), ці конструкції завжди мають двостороннє підсвічування, чим вигідно доповнюють міські пейзажі.

Розміри постера сітілайтів стандартні та складають 1.2х1.8 м (ширина 1.2 метри, висота 1.8 метрів). Висота конструкції з урахуванням нижньої частини конструкції складає близько 2.2 метри. Для друку постерів найчастіше використовується папір BlackLite або BlueBack.

Важливо пам'ятати, що при розміщенні рекламного сюжету на сітілайтах, так само як і на інших носіях, законодавством України накладаються обмеження щодо рекламованої продукції та тематики сюжету, що розміщується.

Сітілайт основні переваги:

  • Розташування в центральних та найбільш жвавих районах міста: завдяки своїм компактним розмірам сітілайти можуть бути встановлені на центральних перехрестях та вулицях міста. Типовим місцем розміщення сітілайтів є розподільчі смуги на проспекті, клумби біля зупинкових комплексів та ін.
  • Постійне вечірнє та нічне підсвічування: своїм стильним дизайном та постійною вечірньою підсвіткою сітілайт завжди вигідно виділяється серед міського пейзажу та привертає до себе увагу.
  • Демократична вартість розміщення: в порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами вартість оренди сітілайту вигідно відрізняється у меньшу вартість.
  • Більш тісний контакт зі споживачем: завдяки своєму розміщенню в безпосередній бизкості до пішохідних тротуарів, будь- який перехожий, що зацікавився, може підійти ближче до сітілайту та розглянути постер і інформацію на ньому більш детально.

Сітілайти це цікавий та сучасних вид рекламних конструкцій, його вигідно використовувати як у комплексних рекламних програмах так і в індивідуальних рекламних акціях.

З питань виробництва та розміщення реклами на сітілайтах міста Запоріжжя звертайтесь у відділ продажу нашої компанії

Фотографії сітілайтів: