Головна > Послуги > Контекстная реклама
Контекстная реклама

Конетекстна реклама у Запоріжжі

Реклама в інтернет Запоріжжя : Google adwords

Контекстна реклама - цесучаснийінстрмент ринку, який активно рзвивається та дозволяє збільшити обсяги продажів товарів і послуг через глобальну мережу інтернет. Поняття «контекстна» характеризує головну відмінну рису цого виду реклами – показ реклами залежить від контексту, тобто змісту тієї інформації з якою працює користувач. Це може бути зміст сайту на який зайшов користувач, зміст пошукового запиту, введеного користувачем, або навіть інформація про те, що цей користувачь колись відвідувам ваш сайт і робив покупки. Тобто реклама формується динамічно та відображається, виходячи з інтересів користувача. Крім того, така реклама має низку особливостей, з якими можна ознайомитись трохи нижче:

Умови та вартість розміщення реклами в Google adwords
Детальніше

Види реклами у мережі інтернет

Слід відразу розділити рекламу в інтернеті на два великі класи: пошукову рекламу та медійну (банерну, графічну) рекламу у контекстно-медійній мережі. Крім цого, існує два відносно незалежних підвиди - це відеореклама на сервісі YouTube та реклама на мобільних пристроях. Роздивимось окремі види реклами більш детальніше.

Реклама у пошукових системах

Пошукова контекстна реклама відображається на сайтах пошукових систем Googleпісля введення користувачем пошукового запиту. Вона відображається перед результатами пошуку та праворуч на бічній понелі. Така реклама завжди текстова і пошук оголошення залежить від пошукового запиту користувача.

Показ объявление перед результатом выдачи и спарва

 

Медійна (банерна, графічна) реклама відображається відображається у контекстно-медійній мережі на сайтах партнерах, які уклали партнерські угоди з пошуковими системами. Кількість таких сайтів вже зараз перевищує кілька мільйонів та постійно зростає. Показ оголошення залежить від інтересів користувача, тематики сайту та інших факторів. Графічна реклама може бути різного розміру. Найбільш популярні розміри банерів 728х90, 300х250, 600x90, 600x60 пікселів.

Показ баннерной (графической рекламы) в контекстно-медийной сети

 

Особливості інтернет реклами

Реклама в мережі інтернет має унікальні особливості, які виводять її на особливе місце в сучасних рекламних технологіях. Розглянемо їх більш детально:

 • Постійне зростання кількості користувачів мережі інтернет, а значить і потенційної аудиторії для вашої рекламної кампанії. Це зростання зумовлене активним розвитком інформаційних технологій, популярністю пошукових систем Google, а таком зниженням вартості компютерної техніки. Якщо десять років тому компютер та ноутбук були предметами розкоші, то сьогодні це повсякденні товари тривалого користування, без яких важко уявити наш побут та дозвілля.
 • Таргетинг рекламних повідомлень. Сучасні інформаційні технології дозволяють показувати рекламні повідомлення вашій цільовій аудиторії, а не всім підряд (якщо, звісно, це не є вашою метою). Таргетинг може бути:
  • Географічним: реклама відображається тільки для користувачів, які перебувають у зазначених країнах, містах (або, які цікавляться ними);
  • Демографічним: оголошення може бути видно користувачам певної статі та/або віку;
  • За інтересами: сучасні браузери разом з пошуковими системами вивчають особливості поведінки користувачів та запамятовують, як пошукові запити, так і відвіудувані сайти. Тому існує унікальна можливість показувати користувачам саме ту рекламу, яка могла б їх зацікавити;
  • Ремаркетинг: рекламні оголошення відображаються тільки тим користувачам, які раніше були у вас на сайті та\або купували товар у вашому інтернет магазині.
 • Гнучка система варіювання рекламним бюджетом. На відміну від інших видів реклами, наприклад зовнішньої, реклама в інтернеті здійснюється за повної передоплатою. Після перерахування рекламного бюджету, вся сума, за вирахуванням податків (20% ПДВ), опиняється у розпорядженні менеджерів, які за домовленістю з клієнтом встановлюють денний та\або місячний ліміт по кожному виду рекламних оголошень, а також обмеження щодо бюджету на певні ключові слова у контекстній рекламі чи обмеження на місця розміщення вашої банерної реклами. При цьому можливо гнучко варіювати бюджетом, наприклад, якщо більш ефективною виявиться графічна (банерна) реклама, то денний бюджет відразу ж можна збільшити, скоротивши, наприклад, витрати на контекстну рекламу за ключовими словами. Це є однією з переваг інтернет реклами.
 • Прозора система ефективності рекламних оголошень. Реклама в інтернеті дозволяє блискавично та прозоро оцінювати ефективність ваших витрат на ті чи інші види рекламних послуг. У будь-який час доступна інформація про те, скільки коштує показ рекламного оголошення в конекстній рекламі та яка ціна за 1000 показів у банерній рекламі. ТобтоВи завжди маєте можливість відстежувати свої витрати. Всі дії користувачів, для яких відображується Ваша реклама, автоматично реєструються пошуковими системами і інформація про те, яка кількість показів була у Вашого оголошення, скільки переходів на Ваш сайт зробили користувачі, навіть на яку суму було здійснено покупки (якщо це реклама нтернет-магазиу).. Таким чином, проаналізувавши витрати та результати, завжди можна оперативно вносити зміни до рекламної кампанії. Погодьтеся, ні один із доступних видів реклами не може похвалитися такою перевагою.
 • Невисока вартість показу об'яв. Безумовно, дізнавшись про усі переваги реклами в інтернеті у вас виникає питання – як визначається вартість показів рекламних оголошень та який розмір рекламного бюджету є оптимальним для моєї рекламної кампанії. Існує можливість 3-х видів оплати реклами: за перехід, за 1000 показів та за конверсію. Оплата за переходи більш ефективна для контекстної реклами ( плата стягується тільки в тому випадку, коли користувач перейшов по рекламному посиланню на ваш сайт). Другий тип кращий для графічної (банерної) реклами (оплата за рекламу нараховується за кожні 1000 показів). Останній тип оплати більше підходить для інтернет-магазинів (оплата за рекламу здійснюється у тому випадку, коли користувач здійснює певну дію на сайті: робить покупку, реєструється тощо). Вартість показу рекламних оголошень в інтернеті визначається шляхом аукціону , тобто чим конкурентніше середовище (ключові слова на які налаштовані ваші рекламні оголошення) , тим вища вартість показу. Сучасні інструменти дозволяють заздалегіть спланувати та оцінити максимальну вартість показу рекламних оголошень. Досвід показує, що інтернет реклама найбільш доступний та ефективний інстумент сучасного ринку.