LED екран у Запоріжжі

Розміщення реклами на відео екрані у Запоріжжі

LED екран (відео екран) – це відносно новий і унікальний формат зовнішньої реклами для Запоріжжя. LEDекрани широко використовуються у містах мільйонниках , що дозволяє бренду виділятись поміж великої кількості інших звичайних стаціонарних конструкцій. У нашому місті екрани з'явились нещодавно, і це щебільше привертає до них увагу.

Екран має великий розмір, який дозволяє демонструвати інформацію про товар або послугу в форматі відеоролика, слайда, анімації чи статичного зображення на площі 18 кв.метрів. Незважаючи на те, в якому форматі демонструється рекламний сюжет, він завжди привертає увагу споживачів, адяки своїй яскравості, динамічності, унікальності та престижності.

Хочете, щоб Вашу рекламу помітили – обирайт LED екран!

Що Ви отримаєте:

  • Жодного обмеження у креативності та дизайнерських рішеннях. Реклама демонструється в різних форматах;
  • Жодного обмеження по строку рекламної кампанії. Рекламний сюжет можна рзміщувати без прив'язки до періоду (місяця, дати);
  • Найоперативніше розміщення сюжету. Рекламна кампанія вмикається одним кліком!
  • Впізнаваність оргової марки (товару, послуги, бренду) та збільшення обхвату аудиторії.
  • Престижність , динамічність і яскравість такої реклами привертає увагу 95% споживачів, тому що погляд рефлекторно затримується на відео елементах.

Зв'яжіться з нами / ми допоможемо підібрати оптимальну тривалість рекламної кампанії на будь який рекламний бюджет / безкоштовна консультація