Головна > Послуги > Зовнішня реклама > Реклама на мостах

Реклама на мостах у Запоріжжі

Реклама на мостах у Запоріжжі: виготовлення та розміщення

Реклама на мостах – це перевірений спосіб розміщення зовнішньої реклами. Запоріжжя – місто з розвиненою інфраструктурою та великою кількістю мостових переходів. Розміщення реклами на мостах дозволяє обрати потрібний район міста та місця з найбильшим охоплення цільової аудиторії.

Розміри рекламної конструкції можуть буди різні, від одного метра у ширину або довжину до декількох метрів, залежно від місця розміщення. Слід памятати, що друк рекламного сюжету здійснюється на спеціальному банерному матеріалі, що що маєміцні та еластичні властивості. Такий матеіал забезпечує відмінну якість друку та здатний передати широку кольорову гаму.

Важливо пам'ятати, що при розміщенні рекламного сюжету на місцях, так само як і на інших носіях, законодавством України накладаються обмеження щодо рекламованої продукції та тематики сюжету, що розміщується.

Реклама на мостах (мостових переходах) основні переваги:

  • Інтенсивний пасажиропотік: враховуючи постійні ремонти та проблеми з трафіком на мостах, дуже часто спостерігаються затори. Реклама на мостах вигідно дозволяє охопити великий пасажиропотік в авто та в громадському транспорті;
  • Висока якість поліграфії на банерному матеріалі : оскільки друк здійснюється на банерному матеріалі, це дозволяє використовувати у макеті більш широкий колірний діапазон та кольорову гаму. Кінцевий результат після друку виглядає яскраво та насичено.
  • Тривалий термін експлуатації банера без необхідності заміни на новий: крім яскравої поліграфії , друк на банерному матеріалі дозволяє використовувати один і той же банер тривалий час, оскільки матеріал є стійким до впливу зовнішньго середовища.

Слід зазначити широку геогафію місць розміщення, яка включає як центральні райони міста, так і місця у Запорізькій області.

З питань виробництва та розміщення реклами на мостах та мостових переходах у Запоріжжі звертайтесь до відділу продажу нашої компанії.

Фотографії реклама на мостах у Запоріжжі: