Головна > Послуги > Зовнішня реклама

Зовнішня реклама Запоріжжя: виробництво та розміщення

Зовнішня реклама – це ефективний інструмент , що дозволяє успішно просувати товари та послуги. За своєю суттю це графічна або текстова рекламна інформація, що розміщується на спеціальних конструкціях (білбордах, призмах, беклайтах, сітілайтахі т.д.). Такі стаціонарні конструкції зазвичай розташовані на пожвавлених вулицях, на відкритій місцевості. Також існує можливість розміщення рекламних плакатів на фасадах будівель та житлових будинків.

Білборди Білборди Запоріжжя
LED екран Відеоборди Запорожье
Реклама на мостах Мости Запоріжжя
Сітілайти Сітілайти Запоріжжя
Беклайти Беклайти Запоріжжя
Виготовлення вивісок Крышные установки Запорожье
Реклама у аеропорту Реклама в аеропорту Запоріжжя
Білборди Биллбоарды Запорожье Відеоекрани Відеоекрани Запоріжжя Реклама на мостах Реклама на мостах у Запоріжжі
Сітілайти Сітілайти Запоріжжя Беклайти Беклайти Запоріжжя Вивіски Крышные установки Запорожье
Реклама у Аеропорту Реклама у аеропорту Запоріжжя

Виникла зовнішня реклама ще в давнину і пережила чисельні витки еволюції так само, як і суспільство, в якому ми з Вами живемо. Спочатку це були залізні вивіски з вигравіруваними предметами. Пізніше почали використовувати графіті на спеціально огороджених білих стінах (альбумах). Далі виникли яскраві афіши, які інформували мешканців про майбутні культурні події. Наступним етапом розвитку прийнято вважати виникнення друкованої продукції , і як наслідок, з'явились рекламні плакати, які використовуються і сьгодні.

Переваги зовнішньої реклами:

Зовнішня реклама моє цілу низку відмінних характеристик, які виділяють її із загального переліку засобів інформації. По-перше, зовнішня реклама дуже помітна та має сильний вплив на споживачів, по-друге , рекламні сюжети встановлюються на тривалий час , дозволяючи краще запамнятати торгову марку або бренд, по – третє , допомагає швидкому поширенню інформації про продукт чи послугу.

Варто памятати і про демократичну вартість завнішньої реклами,яка дозволить вам розумно використовувати ваш рекламний бюджет. Зовнішня реклама – це невідємна частина комплексної рекламної кампанії будь- якої торгової марки або бренду.