Головна > Послуги

Реклама у Запоріжжі

Реклама – двигун торгівлі та прогресу. Не зважаючи на банальність та стародавність цієї фрази, вона завжди була актуальної і залишається такою зараз на всі сто відсотків. Будь-який підприємець рано чи пізно замислюється над низкою питань:

  • Як знайти клієнта на мій товар чи послугу?
  • Як донести потенційному клієнту, що мій товар кращий, ніж у конкурентів?
  • Як розширити сферу сбуду товару?
  • Як створити індивідуальний образ фірми, який не буде схожим з конкурентами?
  • Як інтернет може допомогти моєму бізнесу?

Перелік питань на цьому не закінчується, а навпаки, розширюється. Як не дивно, найбільш перевіреним та ефективним інструментом, який може допомогти вирішити всі ці питання, є реклама.

Традиційними методами розміщення реклами прийнято вважати рекламу в газетах і на телебаченні. Однак, у звязку з активним розвитком компютерних технологій та інтернету, їх потенційна аудиторія активно скорочується. Люди бажають користуватись інтернетом, де за лічені секунди можна знайти актуальну інформацію по темі, яка вас цікавить. Телебачення, не зважаючи на високу вартість розміщення реклами, рясніє довгими зомбо-роликами, які заполоняють ефір та переривають перегляд улюблених фільмів. У зв'язку з цим, більшість людей завантажують кіно з інтернету та насолоджуються переглядом без будь-якої реклами. В сучасному світі величезні рекламні бюджети на ТБ далеко не завжди виправдані, та не мають колишньої ефективності .

Розміщення реклами у Запоріжжі

Найбільш вдалим і традиційним методом розміщення реклами, на наш погляд, є використання зовнішньої реклами. Ваші потенційні клієнти продовжують вранці їздити на роботу. На авто чи на громадському транспорті, вони так само, як і десять чи пятнадцять років тому, продовжують зупинятись на світлофорах та дуже повільно рухатись у заторах. Серед усієї цієї буденностіперше, що привертає їх увагу – це яскраві сітілайти та беклайти, що давно вже стали елементом міського дизайну. Це барвисті білбоди, з привабливимиі часом кумедними сюжетами. Це рухливі призматрониздекількома сюжетами, що крутяться та змінюють одне зображення за іншим. Перелік звичних та привабливих обєктів можна продовжувати і продовжувати.

Зовнішня реклама у Запоріжжі

Варто пам'ятати і про доступну вартість зовнішньої реклами, яка дозволить розумно використовувати рекламний бюджет.

Сучасні технології у рекламі

Бурхливий розвиток інтернет технологій робить свій внесок у рекламну течію. Сьогодні ми спостерігаємо дивовижний етап еволюції суспільства, що стосується багатьох аспектів. Насамперед відбуваються зміни комплексоної моделі пошуку та споживання інфомації. Кілька років тому, для пошуку інформації використовувалися рекламні газети, величезні друковані каталоги аботелефонні служби. Зараз головний метод пошуку потрібної інформації – це пошукова система Google. Саме пошукові системи за декілька секунд опрацюють і нададуть нам інформацію з питань, що нас цікавлять. Всещо залишеться нам , як споживачам інформації, лише перейти за потрібним посиланням і отримати відповідь. Активно розвивається сегмент мобільних пристроїв. Здається, тільки нещодавно, мобільний телефон дозволяв лише здійснювти дзвінки, писати смс і робити прості фотографії. Зараз цемультимедійні комбайни, готові замінити нам не лише фотооапарати, а й персональні комп'ютери.

Контекстна реклама у Запоріжжі

Рекламодавці, без сумніву, повинні враховувати поведінку аудиторії та розміщувати рекламу саме там, де «мешкає» їх потенційний споживач. А оскількивсе більше і більше людей проводять свій час у всесвітній павутині, користуються смартфонами і планшетами, чому б не розміщувати рекламу в інтернеті та на мобільних пристроях? Пошукова та графічна реклама, відеореклама на YouTube, реклама на мобільних пристроях зараз доступна, як ніколи. Завжди можна гнучко розподіляти рекламний бюджет , завжди є точна інфомація про те, скільки людей побачили рекламне оголошення, скільки перейшли за посиланням на сайт, скільки здійснили покупку вінтернет-магазині. Графічна (банерна) рекалама дозволяє збільшити впізнаваність бренду та підвищити лояльність споживачів. Без сумніву, майбутнє за рекламою у мережі інтернет.

Брендінг та просування подукції у Запоріжжі

Багато виробників та власників торгових марок для збільшення обсягів продажу та просування продукції на ринку використовують комплексну стратегію, спрямовану на підвищення впізнаваності торгової марки і формування лояльності споживачів. Йдеться про брендінг. У цьмоу випадкудоцільно в комплексі використовувати довгострокові рекламні програмиі графічну рекламу в інтернеті, вкладати кошти у створення та розвитк корпоративного стилю.

Поліграфія у Запоріжжі

Оформлення торгового обладнання у фірмовому стилі є першою ознакою якісного маркетингу. Так само, як і друк рекламних буклетів, візитівок, нанесення логотипів на транспорт, брендінг футболок та ручкок. Активне використання поліграфічних послуг, спрямованих на брендінг, помітно популяризує бренд, підвищує лояльністьклієнтів, та у перспективі, сприяє збільшенню обсягів продажу товарів та послуг.

Інтернет, бізнес та реклама у Запоріжжі

В теперішній час важко уявити відомий бренд, який не має гідного сайту в інтеренеті. Та й взагалі, будь яка підприємницька діяльність без інтернет технологій , наразі, є мало ефективною. Крім нових видів реклами, про які було сказано вище, інтернет дозволяє інформувати потенційних споживачів про актуальний асортимент продукції, про ціни та знижки. Навіть процес прийняття рішення про купівлю, у більшості споживачів здійснюється з урахуванням відгуків про товар, які вони прочитали в інтернеті.

Веб-дизайн та створення сайтів

Саме тому, будь який бізнес рано чи пізно повинен «мати слід» у всесвітньому павутинні. Це може бути сайт- візитка, який містить перелік з описом основних товарів, з фотографіями та контактною інформацією , інтеренет-магазин з організованою системою продажу та широким асортиментом подукції, чи навіть, корпоративний сайт зі складною структурою та функціоналом.

Рекламна агенція «Віста» готова запропонувати Вам комплексну стратегію , що включає всі традиційні та сучасні рекламні методи, спрямовані на успішні продажі товарів та послуг.

«ВІСТА» - вибір націлений на успіх!